i-LEAD: Industry Day 2.0

7 października 2020 roku w Holandii odbędzie się „Industry Day 2.0”, który zostanie zorganizowany w ramach projektu pt. „The Innovation – Law Enforcement Agencies Dialogue” (i-LEAD). Spotkanie jest przygotowywane we współpracy z „The Hague Security Delta” (HSD).

Jednodniowe wydarzenie, kierowane do służb oraz dostawców technologii z zakresu bezpieczeństwa, ma sprzyjać stworzeniu korzystnych relacji pomiędzy ekspertami z obszaru nowoczesnych narzędzi dla organów ścigania a użytkownikami tych rozwiązań. Ponadto, przy udziale w osób zajmujących się zamówieniami publicznymi, Industry Days staną się okazją do zgromadzenia specjalistów mogących inicjować nowe sposoby podejścia do problemów związanych z bezpieczeństwem całej Europy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w i-LEAD Industry Days. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj. Firmy dostarczające technologie dla służb, które chcą zaprezentować swoje produkty podczas spotkania, proszone są o zarejestrowanie się pod tym linkiem do końca lipca.

Więcej informacji nt. i-LEAD Industry Days można znaleźć na stronie: www.ppbw.pl/i-lead-industry-days-pl.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print