My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

20-lecie Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Poznaniu

W dniu 3 grudnia 2019 roku w Auditorium Maximum na Wydziale Prawa i Administracji UAM odbyła się uroczystość jubileuszu 20-lecia Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Poznaniu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Poznaniu działa w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM. Jego głównym celem jest wspieranie wnioskodawców i grantobiorców w realizacji Programów Ramowych UE. RPK w Poznaniu współpracuje z siecią Krajowego Punktu Kontaktowego w całej Polsce i punktami kontaktowymi za granicą.

W uroczystości w roli panelisty wziął udział Rashel Talukder, Dyrektor Zarządzający Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Na jego ręce przedstawiciele RPK w Poznaniu oraz Fundacji UAM złożyli podziękowania dla PPBW, która na podstawie umowy zawartej z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE pełni funkcję Branżowego Punktu Kontaktowego (BPK) Programów Badawczych UE w obszarze bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat BPK w obszarze bezpieczeństwa można znaleźć pod tym linkiem.