CINTiA 2020 baner

O konferencji CINTiA 2020

W dniach 23-24 września 2020 roku w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowej konferencji analitycznej pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2020” (CINTiA 2020). Wydarzenie organizują Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.

WAŻNA INFORMACJA: Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z pandemią koronawirusa COVID-19 termin konferencji CINTiA 2020 może ulec zmianie.

CiNTiA 2020 będzie składać się z dwóch paneli: praktycznego oraz naukowego. Podczas pierwszego z nich dostawcy nowoczesnych technologii z zakresu analizy kryminalnej zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania. Sesja naukowa poświęcona natomiast będzie przybliżeniu wyników badań akademickich, z uwzględnieniem wskazania trendów oraz kierunków rozwoju obszaru będącego tematem spotkania.

Celem konferencji jest umożliwienie transferu wiedzy pomiędzy przedstawicielami służb, dostawcami narzędzi do prowadzenia analizy kryminalnej a reprezentantami świata nauki. Poprzez udział w prezentacjach nowych technologii oraz zapoznanie się z wynikami prac badawczych, przedstawiciele organów ścigania zdobędą wiedzę, która pozwoli im usprawnić proces analizy kryminalnej. Wpłynie to na ogólną poprawę poziomu bezpieczeństwa publicznego. Z drugiej strony informacja zwrotna od funkcjonariuszy na temat przedstawionych rozwiązań pozwoli firmom w większym stopniu dopasować w przyszłości swoją ofertę do oczekiwań użytkowników końcowych.

Adresatami konferencji są zarówno przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, jak i naukowcy zajmujący się w swojej codziennej pracy analizą kryminalną. Dla wymienionych dwóch grup udział w CINTiA 2020 jest bezpłatny. Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia organizatorzy przewidują zapewnienie tłumaczenia symultanicznego z języka angielskiego na polski.

Program konferencji, lista prelegentów oraz zaproszonych firm, a także szczegóły związane z rejestracją na konferencję zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Zarejestruj się

Rejestracja na konferencję pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2020” (CINTiA 2020) jeszcze się nie rozpoczęła.

Program

Program konferencji CINTiA 2020 zostanie opublikowany wkrótce.

Partnerzy

Organizatorzy

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego zrzesza przedstawicieli służb odpowiedzialnych za porządek publiczny, którzy razem z praktykami w dziedzinie bezpieczeństwa i nauki, rozwijają nowoczesne technologie i wspierają rozwiązania prawne mające na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Podstawą kooperacji jest wspólna realizacja krajowych i europejskich projektów badawczo-rozwojowych. PPBW wspiera wymianę wiedzy pomiędzy służbami mundurowymi a światem nauki na poziomie polskim i europejskim. Od 2005 roku Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego zorganizowała oraz współorganizowała ponad 40 krajowych i międzynarodowych konferencji. PPBW oferuje także szkolenia i audyty z zakresu bezpieczeństwa (w 2018 i 2019 roku przeszkolono ponad 7500 osób)

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie jest nowoczesną uczelnią publiczną rozwijającą partnerską współpracę z uczelniami w kraju, Europie i na świecie. Priorytetem AGH jest realizacja zadań wkomponowanych w trójkąt wiedzy: kształcenie – badania naukowe – innowacje. Akademia Górniczo-Hutnicza jest uniwersytetem technicznym, w którym nauki ścisłe mają bardzo silną reprezentację i stanowią podstawę rozwoju szerokiego spektrum nauk stosowanych przy stopniowo wzrastającej roli nauk społecznych i humanistycznych. Zgodnie ze światowymi trendami rozwoju AGH tworzy nowe ścieżki kształcenia, ale zachowuje też klasyczne kierunki, niezbędne do prawidłowego rozwoju nauki, techniki oraz gospodarki.


Czas do konferencji CINTiA 2020:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Miejsce

Miejsce konferencji:
Siedziba Katedry Informatyki AGH,
ul. Kawiory 21 (Budynek D17)
30-055 Kraków

Kontakt

Przemysław Dobrzyński 
Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego
przemyslaw.dobrzynski@ppbw.pl
tel.: 501 325 186; (61) 663 02 21