Zapraszamy na trzecią edycję międzynarodowej konferencji „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2024” (CINTiA 2024), która odbędzie się w dniach 24-26 września w Krakowie. Dołącz do spotkania służb, dostawców technologii i przedstawicieli nauki specjalizujących się w analizie i wywiadzie kryminalnym!
CINTiA 2024 będzie składać się z dwóch paneli: praktycznego i naukowego. Podczas nich zaprezentowane zostaną wynik badań i najnowsze produkty związane z tematyką wydarzenia. W programie znajdą się warsztaty, podczas których uczestnicy poznają poszczególne rozwiązania w praktyce. Ponadto do dyspozycji osób biorących udział oddamy część wystawienniczą ze stoiskami dostawców innowacyjnych technologii dla służb. Ze względu na międzynarodowy charakter konferencji zapewnimy usługę tłumaczenia symultanicznego.
Adresatami wydarzenia są przedstawiciele służb i naukowcy wykorzystujący w swojej codziennej pracy analizę i wywiad kryminalny, a także inne osoby zainteresowaną tą tematyką. Dzięki dodatkowemu udziałowi firm technologicznych zrealizujemy główny cel CINTiA 2024: wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami, a co za tym idzie poprawa bezpieczeństwa nas wszystkich.
Z powodu osiągnięcia limitu miejsc rejestracja na konferencję CINTiA 2024 dobiegła końca. Skontaktuj się na adres cintia@ppbw.pl, jeżeli chcesz być wpisany na listę rezerwową.
Dni Dni
Godziny Godziny
Minuty Minuty
Sekundy Sekundy
Rekomendowane hotele:
Specjalistka ds. Realizacji Projektów
Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego
e-mail: cintia@ppbw.pl
Dołączyłem do Platformy w listopadzie 2017 roku. Przez długi czas byłem odpowiedzialny za realizację krajowych i europejskich projektów związanych z bezpieczeństwem. W związku z dynamicznym rozwojem PPBW oraz powstaniem Działu Komunikacji, zająłem się promocją i upowszechnianiem rezultatów naszych działań.
Obecnie koordynuję komunikację projektów finansowanych przez UE z obszaru bezpieczeństwa. Do moich obowiązków należy również zarządzanie kanałami online PPBW oraz wspieranie zespołu w bieżących pracach.
Posiadam szeroki zakres umiejętności, który pozwala mi realizować różnorodne zadania, takie jak tworzenie treści (teksty, zdjęcia, wideo), planowanie strategii komunikacyjnych i procesów, budowanie społeczności i relacji, a także administrowanie platformami online.
I’ve been working at PPHS since November 2017. For a long time, I was responsible for implementing both international and national security projects. As PPHS developed and the Communication Department was established, I was promoted to a role focused entirely on communication.
I currently serve as the Communication & Dissemination Manager for EU-funded security projects. My responsibilities also include managing the online channels run by PPHS and supporting the team with ongoing tasks.
I have a broad set of skills, enabling me to handle a variety of tasks such as content creation (texts, photos, videos), communication and process planning, community and relationship building, as well as managing online platforms.
Nicolas ma 20 lat doświadczenia w śledztwach, informatyce śledczej i cyberbezpieczeństwie. Prowadził działania w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz walki z fałszerstwami, oszustwami i cyberprzestępczością. Od 25 lat uczy technik OSINT (Open Source Intelligence) w Paris Ecole de Guerre Économique (Szkole Wojny Ekonomicznej w Paryżu).
Architekt Solucji i Lider Zespołu ds. Produktów w GISPartner
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie IT, geoinformatyki, bezpieczeństwie publicznym i przetwarzaniu danych. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii, ze specjalizacją Fotogrametria i Teledetekcja. Prywatnie pasjonat IT.
Swoje doświadczenie wykorzystywał przy współtworzeniu systemów IT dla sektora publicznego i rządowego w Polsce, m.in. dla Krajowej Administracji Skarbowej, systemów SWD 112, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii i Głównego Urzędu Statystycznego.
W firmie GISPartner odpowiedzialny za Zespół ds. Produktów.
Marko Stijakovic jest uznanym ekspertem w dziedzinie technologii. Pracował przez dwie dekady w branży obronnej w regionie Europy, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce, wykorzystując technologie firm do napędzania wzrostu, innowacji i efektywności operacyjnej.
Marko Stijakovic służył w Siłach Zbrojnych Austrii (Siły Lądowe). Po opuszczeniu wojska rozpoczął pracę w przemyśle obronnym, gdzie pełnił kilka stanowisk kierowniczych w wiodących międzynarodowych firmach, będąc integralnym członkiem regionalnych zespołów zarządzających i odnosząc sukcesy w zarządzaniu zmianami w trudnych czasach. Był zaangażowany w działania społeczeństwa obywatelskiego w Austrii, jak również delegatem do Parlamentu Gospodarczego (Austriacka Izba Gospodarcza, WKÖ) i uczestnikiem grupy roboczej „Austrian Defence Industry”.
Marko Stijakovic ukończył studia na Studienzentrum Hohe Warte w Wiedniu, a swoją rozprawę doktorską pt. „Strategie wejścia na rynek” obronił na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Paneuropejskiego w 2010 roku.
Menedżerem ds. Sprzedaży w Europie w Cogniware
Dominik Regner jest doświadczonym Menedżerem ds. Sprzedaży w Europie w Cogniware, znanym ze swoich wyjątkowych umiejętności rozwiązywania problemów i podejścia skoncentrowanego na kliencie. Doskonale radzi sobie z dostarczaniem platformy Argos organom ścigania z całej Europy, zwiększając ich zdolności śledcze.
Wiceprezes ds. Sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej i Wspólnocie Niepodległych Państw w firmie Cognyte
Arie Frenkel jest Wiceprezesem ds. Sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej i Wspólnocie Niepodległych Państw w firmie Cognyte, globalnym liderze oprogramowania do analizy śledczej, które dostarcza różnym rządom i innym organizacjom narzędzia do poprawy bezpieczeństwa na świecie.
Inżynier ds. Przedsprzedaży w Intersec
Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w firmie Intersec, Ahmed w tym czasie udoskonalił swoje umiejętności we wspieraniu sprzedaży i dostarczaniu ekspertyz technicznych w branży telekomunikacyjnej. Jego dogłębna znajomość produktów i usług Intersec pozwala mu skutecznie przedstawiać propozycje rozwiązań potencjalnym klientom. Specjalizuje się w architekturze telekomunikacyjnej, komunikacji krytycznej oraz infrastrukturze chmurowej, oferując fachowe wsparcie i doradztwo.
Dyrektor Sprzedaży w Intersec
Jako doświadczony profesjonalista w dziedzinie telekomunikacji i danych, Toni dołączył do Intersec w 2023 roku po pracy dla operatorów sieci komórkowych oraz innych dostawców zaawansowanych technologii. Posiada tytuł licencjata z zarządzania biznesem. Toni jest zaangażowany w innowacje, tworząc potężną siłę w świecie biznesu, gotową kształtować przyszłość technologii i nie tylko.
Dr hab. inż. Rafał Kozik jest profesorem Politechniki Bydgoskiej. Stopień doktora habilitowanego w dziedzinie informatyki uzyskał na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie w 2019 roku. Od 2013 roku bierze udział w licznych międzynarodowych i krajowych projektach badawczych związanych z uczeniem maszynowym, eksploracją danych oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa.