Ważne wydarzenia

i-LEAD Industry Days 2.0 logo

i-LEAD: Industry Day 2.0

7 października 2020 roku w Holandii odbędzie się „Industry Day 2.0”, który zostanie zorganizowany w ramach projektu pt. „The Innovation – Law Enforcement Agencies Dialogue” (i-LEAD).

Czytaj więcej ›
RADPol2020 - zmiana daty konferencji

Zarezerwuj termin – Konferencja RADPol2020 – Radykalizacja w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Trzy europejskie projekty MINDb4ACT, CHAMPIONs i BRAVE finansowane w ramach programów Komisji Europejskiej H2020 i ISF-P, z przyjemnością ogłaszają wspólną konferencję zatytułowaną „Radykalizacja w krajach Europy Środkowo-Wschodniej – trendy, wyzwania i możliwości przeciwdziałania”, która odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Czytaj więcej ›

LION DC: Podsumowanie szkolenia dla służb nt. zwalczania przestępczości narkotykowej online

W dniach 12-14 lutego 2020 roku w ramach projektu LION DC odbyło się szkolenie skierowane do funkcjonariuszy z różnych krajów europejskich, zajmujących się przestępczością narkotykową w internecie. Sesja szkoleniowa została przeprowadzona na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Czytaj więcej ›

Posiedzenie Rady Programowej PPBW

W dniu 18 grudnia 2019 roku w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Głównym celem spotkania było zaprezentowanie bieżących prac podejmowanych w ramach PPBW oraz przeprowadzenie dyskusji
z członkami Rady na temat dalszych kierunków rozwoju i działań.

Czytaj więcej ›