Aktualności

Spotkania z Sędzią Anną Marią Wesołowską: “Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”

2019-03-13

Czas czytania: mins

Pragniemy poinformować, iż Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała ofertę organizacji spotkań z uczniami szkół, nauczycielami i rodzicami pt. “Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”.

Celem spotkań jest upowszechnienie wiedzy na temat nowych zagrożeń, a także form przemocy wobec nieletnich, jak i wskazanie możliwości ich eliminowania poprzez wczesną profilaktykę oraz współpracę rodziców z placówkami oświatowymi.

Program spotkania znajduje się pod tym linkiem.

Powyższy program można dopasować do problemów i wyzwań, z którymi w codziennej pracy mierzy się konkretna placówka oświatowa.

Osoba do kontaktu:

Aneta Jabłońska
Specjalista ds. organizacji szkoleń

tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: aneta.jablonska@ppbw.pl


ul. Słowackiego 17/11, 60-822 Poznań
ul. Słowackiego 17/11
60-822 Poznań
NIP: 783-161-82-32
REGON: 30029463000000
KRS: 0000251345
Dołącz do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z ważnymi wiadomościami.
MailerLite Accept*
SHIELD4CROWD has received funding from the European Union's Horizon Europe research and innovation programme under grant agreement No 101121171

Dołącz do naszego Newslettera!

Dołącz do PPBW

    MailerLite Zgoda

    Join our Newsletter!

    PPHS's Trainings Contact Form

    MailerLite Zgoda

    Join Our Team

      Consent*
      MailerLite Zgoda