PPBW wzięła udział w konferencji iProcureNet dot. zamówień w sektorze bezpieczeństwa

W dniach 9-10 marca 2021 roku odbyła się pierwsza edycja konferencji online pt. „iProcureNet – zaawansowane zamówienia w sektorze bezpieczeństwa”. Głównym tematem spotkania była identyfikacja oraz przewidywanie potrzeb służb w obszarach związanych z innowacjami i zamówieniami.

Wydarzenie podkreśliło istotę roli zamówień w stawianiu czoła wyzwaniom dotyczącym niepewnej przyszłości i zwiększaniu poziomu bezpieczeństwa poprzez wprowadzanie nowoczesnych technologii. W tej 2-dniowej konferencji udział wzięli europejscy specjaliści posiadający doświadczenie w omawianej problematyce. Jednym z prelegentów był Menadżer ds. Realizacji Projektów PPBW Bartosz Kożuch, który z ramienia projektu i-LEAD uczestniczył w panelu eksperckim pt.: „Zamówienia jako kluczowy czynnik związany z absorpcją innowacji”.

Spotkanie zostało przygotowane we współpracy z następującymi projektami europejskimi: BroadWay, ENCIRCLE, FOLDOUT, i-LEAD, ILEAnet, PEN-CP i SPARTA. Jego głównym organizatorem był zespół projektu iProcureNet, którego prace są finansowane w ramach programu Horyzont 2020. Więcej informacji, wraz ze szczegółową agendą oraz prezentacjami, można znaleźć pod tym linkiem.

iProcureNet conference
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print