My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Zaproszenie na konferencję pt. „Cyberprzestępczość.1 – Technologie”

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz z Akademią Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni oraz Fundacją Przeciwdziałania Cyberprzestępczości organizują konferencję pt.: „Cyberprzestępczość.1 – Technologie” („CP.1–Technologie”), która odbędzie się w dniach 7 -8 listopada 2019 roku w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i wzbogacenie wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii i dobrych praktyk stosowanych do przeciwdziałania i zwalczania cyberprzestępczości.

Konferencja skierowana jest w szczególności do przedstawicieli organów ścigania, instytucji publicznych, instytucji finansowych, firm odpowiedzialnych za ochronę infrastruktury krytycznej, pracowników działów bezpieczeństwa sektora prywatnego, przedstawicieli świata nauki oraz firm i instytucji zajmujących się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.ppbw.pl/konferencjaCP1. Rejestracji można dokonywać do dnia 31 października 2019 roku. Przedstawiciele służb mundurowych i instytucji publicznych są zwolnieni z opłaty konferencyjnej.

Osobą do kontaktu jest Klaudia Kaczmarek (tel. 61 663 02 21, tel. kom. 501 325 214, e-mail: klaudia.kaczmarek@ppbw.pl).