Zaprezentuj swoją technologię podczas konferencji analitycznej CINTiA 2023!

W dniach 19-21 września 2023 r. w Krakowie odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji analitycznej pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2023” (CINTiA 2023). Jest to spotkanie służb, dostawców technologii i przedstawicieli nauki specjalizujących się w analizie kryminalnej.

Funkcjonariusze zajmujący się tą tematyką w swojej codziennej pracy wyszukują związków pomiędzy materiałami dotyczącymi potencjalnego przestępstwa. Dane telekomunikacyjne, finansowe, powiązania osobiste czy szczegóły na temat geolokalizacji są bronią w rękach organów ścigania, za pomocą której można dowieść, czy w danej sytuacji popełniono czyn zabroniony. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza przy zwiększającej się liczbie źródeł informacji, skuteczna analiza musi być wsparta odpowiednim oprogramowaniem.

Wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie i projektem europejskim CYCLOPES wychodzimy naprzeciw tej potrzebie, organizując konferencję CINTiA 2023. Wydarzenie będzie składać się z dwóch paneli: praktycznego oraz naukowego.  Pierwszy z nich pozwoli dostawcom nowoczesnych technologii na zaprezentowanie najnowszych rozwiązań w następujących obszarach:

  1. Analiza kryminalna dla służb ochrony porządku publicznego, obrony i bezpieczeństwa wewnętrznego.
  2. Prawnie usankcjonowane przechwytywanie danych i prowadzenie dochodzeń.
  3. Monitoring mediów społecznościowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i analiz.
  4. Cyberbezpieczeństwo i gromadzenie informacji o zagrożeniach.
  5. Monitorowanie przepływu i analizy danych w Dark Webie, w tym transakcji Bitcoin, Altcoin i Blockchain.
  6. Informatyka śledcza.

Otwarta jest już rejestracja dla dostawców technologii chcących zaprezentować swoje rozwiązania uczestnikom CINTiA 2023, wśród których znajdą się przedstawiciele międzynarodowych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i naukowcy wykorzystujący w swojej codziennej pracy analizę i wywiad kryminalny.

Rejestracja dla uczestników zostanie otwarta w połowie czerwca. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia pod tym linkiem.