My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Ja-Ty. My-Oni. Oblicza Różnorodności”

Działania naszego programu “Rozumiem=Szanuję” skierowane są nie tylko do uczniów i nauczycieli I LO w Gorzowie Wlkp. (partner projektu) oraz rodziców, ale również do osób w środowisku lokalnym. Dlatego też zachęcamy wszystkich mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego do udziału w Konkursie Twórczym pn. „Ja-Ty. My-Oni. Oblicza Różnorodności”. 

Konkurs polega na wykonaniu przez uczestników prac (mogą to być zdjęcia, obrazy, podcasty, video relacje, itp.) przedstawiających oblicza różnorodności kulturowej, etnicznej, religijnej i społecznej obserwowanej w ich otoczeniu rówieśniczym, rodzinnym, szkolnym czy lokalnym. Prace mają tworzyć przestrzeń do refleksji nad budowaniem rozumienia odmienności, dialogu i pozytywnych relacji pomiędzy nami a wami, swoimi i obcymi oraz mniejszością a większością. 

Prace należy wysłać w terminie do 26 września na profil programu na Facebooku dostępny pod tym linkiem. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w tym miejscu.

Nagrodą są vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci salonów Empik.

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Konkurs Twórczy „Ja-Ty. My-Oni. Oblicza Różnorodności”