Zapowiedź konferencji „Cyberprzestępczość.2 – Technologie” 

Zapraszamy na drugą edycję konferencji „Cyberprzestępczość.2 – Technologie”, która odbędzie się w dniach 22-23 marca 2022 roku w Warszawie. Tematem przewodnim wydarzenia jest informatyka śledcza urządzeń mobilnych.

Spotkanie organizują wspólnie Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Fundacja Przeciwdziałania Cyberprzestępczości oraz Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Przedsięwzięcie przygotowywane jest we współpracy z projektem europejskim FORMOBILE finansowanym przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont 2020. Konferencja skierowana jest w szczególności do pracowników organów ścigania, instytucji publicznych, finansowych, przedstawicieli świata nauki, firm i organizacji zajmujących się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni.

Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci firm i instytutów badawczych specjalizujących się w akwizycji, dekodowaniu oraz analizie semantycznej danych w formie tekstowej i audio, a także w postaci obrazów i nagrań z urządzeń mobilnych. Organizatorzy umożliwią uczestnikom praktyczne zapoznanie się z technicznymi i funkcjonalnymi możliwościami wyspecjalizowanych w tym zakresie rozwiązań.

Więcej informacji, w tym szczegóły dot. uczestnictwa oraz program spotkania, można znaleźć pod tym linkiem.

Konferencja CP.2 „Cyberprzestępczość.2 – Technologie - baner