My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

XXII Europejski Kongres Policji

W dniach 19-20 lutego 2019 roku w Berlinie odbędzie się XXII Europejski Kongres Policji. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegnie pod hasłem: „Koncentracja na Europie: Migracja – Integracja – Bezpieczeństwo”.

Corocznie w konferencji biorą udział kadry kierownicze oraz urzędnicy państwowi wysokiego szczebla zajmujący się tematyką bezpieczeństwa w poszczególnych krajach europejskich. W związku z tym kongres jest okazją do wymiany wiedzy oraz dyskusji o wyzwaniach w tematach związanych m.in. ze zwalczaniem przestępczości, ochroną granic, cyberbezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami w Policji, inteligentnymi systemami do analizy nagrań wideo oraz przetwarzaniem i analizowaniem danych masowych.

Organizatorzy przewidują, że w XXII Europejskim Kongresie Policji weźmie udział 1700 uczestników, 160 prelegentów oraz ponad 100 wystawców. Więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć tutaj.