My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Wydarzenia w ramach EU-HYBNET – projektu poświęconego zagrożeniom hybdrydowym

Zespół projektu europejskiego EU-HYBNET, którego również jesteśmy partnerem, bardzo aktywnie działa na rzecz walki z zagrożeniami hybrydowymi. Tego typu rodzaj agresji wykorzystuje m.in. technologie informatyczne w celu ataku na infrastrukturę danego państwa. Zapraszamy na zbliżające się wydarzenia organizowane w ramach tej inicjatywy.

Rozpoczynamy pod koniec marca w Rzymie od warsztatów na temat luk i potrzeb zidentyfikowanych w ramach EU-HYBNET. Podczas szkolenia nie zabraknie wielu okazji do spotkań i wymiany spostrzeżeń. To świetna okazja do zaprezentowania swoich pomysłów i idei, a także możliwość zwiedzenia pięknej stolicy Włoch. 

Kolejne warsztaty zostaną zorganizowane w Bukareszcie. Już 19 i 20 kwietnia w stolicy Rumunii uczestnicy przedyskutują zagadnienia dotyczące przyszłych trendów. Warsztaty te umożliwią wywarcie faktycznego wpływu na dalsze działania całej społeczności. Będzie to również okazja do zapoznania się z szerokim gronem praktyków, których wiedza może stanowić wsparcie dla Państwa instytucji. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniach oraz zachęcamy do partnerstwa w projekcie EU-HYBNET. W każdej chwili można do nas dołączyć