My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Tydzień z Horyzontem Europa

W dniach 8-12 lutego 2021 roku odbędzie się wydarzenie pt. „Tydzień z Horyzontem Europa”. Organizatorami serii spotkań online są Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.

Horyzont Europa zastąpi obecny program na rzecz badań i innowacji Horyzont 2020. W perspektywie lat 2021-2027 w ramach tego mechanizmu przewidziano budżet w wysokości ponad 95 miliardów euro. Jego głównym celem jest wzmocnienie wpływu badań i innowacji na rozwój polityk UE, wsparcie wdrażania innowacji przez europejski przemysł, w tym MŚP i sprostanie globalnym wyzwaniom, w tym zmianom klimatu i celom zrównoważonego rozwoju wyznaczonym przez ONZ.

Udział w poszczególnych webinariach jest bezpłatny, natomiast wymagana jest rejestracja na każde wystąpienie osobno. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia, wraz z programem oraz linkami do rejestracji znajdują się na stronie internetowej KPK dostępnej pod tym linkiem.