My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Szkolenie z budowania programów profilaktycznych

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza na szkolenie połączone z warsztatami pt. „Jak skonstruować skuteczny program profilaktyczny?”. W programie szkolenia znajdują się m.in. zasady tworzenia i wdrażania programów profilaktycznych, a także sposoby ich ewaluacji.

PPBW od 2016 roku realizuje przedsięwzięcia w obszarze szeroko rozumianej profilaktyki. Jednym z najbardziej istotnych zagadnień w tym zakresie jest budowanie skutecznych programów profilaktycznych uwzględniających rzetelną diagnozę zagrożeń występujących w społecznościach lokalnych. Na podstawie tego przekonania PPBW przygotowała niniejsze szkolenie połączone z warsztatami.

Najbliższe szkolenie z wyżej wymienionej tematyki odbędzie się 9 maja 2018 roku w Katowicach. Więcej informacji na jego temat można znaleźć pod linkiem: https://www.ppbw.pl/profilaktyka.