My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Moduły szkoleniowe

Najbliższe szkolenia: 

Zapytaj o termin:
tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: szkolenia@ppbw.pl

Warsztaty dla Inspektora Ochrony Danych Osobowych

W związku ze zmianami w obszarze ochrony danych osobowych, które zaczęły obowiązywać w dniu 25 maja 2018 roku, Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała „Warsztaty dla Inspektora Ochrony Danych Osobowych”, skierowane do osób, które będą pełnić funkcję IOD.

Wdrożenie nowych przepisów RODO wymaga od instytucji wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych na podstawie kwalifikacji zawodowych, a w szczególności wiedzy na temat prawa i praktyk w zakresie ochrony danych osobowych. Warsztaty dla Inspektora Ochrony Danych Osobowych umożliwiają zdobycie wymaganej wiedzy i umiejętności w zakresie krajowych i europejskich przepisów.

Celem jest usystematyzowanie wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych poprzez praktyczne ćwiczenia i przykłady tworzenia dokumentacji zgodnej z przepisami. Przyjęta metodyka warsztatów bazuje na ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, analizie przypadków i wykładach wprowadzających w poszczególne moduły. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem autorskich materiałów i wzorów dokumentów.

Warsztaty prowadzi specjalista, praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w administracji państwowej oraz biznesie. Przez ostatnie 10 lat zarządzał strukturami organizacyjnymi w Komendzie Głównej Policji, w tym jako Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością, a ponadto był ekspertem Rady UE w zakresie siódmej rundy ocen wzajemnych GENVAL poświęconej prewencji oraz walce z cyberprzestępczością, w której oceniano również wymiar sprawiedliwości pod kątem przygotowania do walki z cyberprzestępczością. Aktualnie prowadzi i koordynuje projekty przygotowania instytucji publicznych w Polsce do wymagań RODO, a także jest ekspertem PPBW w zakresie działalności szkoleniowej i doradczej w obszarze ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Szczegółowa oferta i program szkolenia dostępne są powyżej na stronie.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie na szkolenie jest jednocześnie akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również indywidualne (spersonalizowane) szkolenia dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Szkolenia odbywają się w siedzibie Zamawiającego i dostosowywane są do specyfiki działania danej instytucji.

Zapraszamy do kontaktu!