My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Moduły szkoleniowe

Sygnalista w sektorze publicznym

Moduły szkoleniowe

‹ Powrót

Najbliższe szkolenia:
26.06.2024 r. – online
10.07.2024 r. – online

Zapytaj o termin:
tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: szkolenia@ppbw.pl

Sygnalista w sektorze publicznym – obowiązki organizacji publicznej w świetle dyrektywy UE

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza wszystkie zainteresowane instytucje i osoby na szkolenie pt. „Sygnalista w sektorze publicznym – obowiązki organizacji publicznej w świetle dyrektywy UE”. Celem kursu jest przygotowanie organizacji publicznej do wdrożenia dyrektywy o ochronie sygnalistów (dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 roku w sprawie ochrony osób zgłaszających przypadki naruszenia prawa Unii). Dyrektywa nakłada na instytucje publiczne szereg obowiązków, do których przestrzegania będą zobowiązane pod groźbą sankcji. Podczas szkolenia uczestnicy poznają m.in. wymogi prawne w zakresie funkcjonowania anonimowych systemów zgłaszania nieprawidłowości.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Szczegółowa oferta i program dostępne są powyżej na stronie. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapisanie się na kurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również indywidualne (spersonalizowane) szkolenia dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Szkolenia odbywają się w siedzibie Zamawiającego i dostosowywane są do specyfiki działania danej instytucji.

Zapraszamy do kontaktu!