My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Moduły szkoleniowe

Należyta staranność

Moduły szkoleniowe

‹ Powrót

Najbliższe szkolenia: 

Zapytaj o termin:
tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: szkolenia@ppbw.pl

Jak efektywnie sprawdzać kontrahentów Twojej firmy?

Przedsiębiorcy coraz częściej muszą odpowiadać sobie na pytanie jak się skutecznie bronić przed nieuczciwym kontrahentem. Pytanie to jest szczególnie istotne dla firm prowadzących działalność określoną w załącznikach nr 11 i 13 do ustawy o podatku od towarów i usług, które z mocy ustawy są zobowiązane do zachowania należytej staranności przy doborze partnerów biznesowych.

Trzeba mieć bowiem na uwadze, że bez zachowania należytej staranności nawet nieświadomy udział w tzw. „karuzeli podatkowej” może doprowadzić do sankcji karno-skarbowych.

Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę szkoleniową dla przedstawicieli biur rachunkowych i kancelarii podatkowych, specjalistów działów prawnych oraz finansowo księgowych, a także przedsiębiorców z firm branży paliwowej, hutniczej, handlu metalami i punktów złomu chcących zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu zagadnienia należytej staranności – sposobu działania, orzecznictwa, nadużyć w podatku VAT, norm prawnych, zmian w ustawie o podatku od towarów i usług dokonanych w 2015 i 2016 roku.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Szczegółowa oferta i program szkolenia dostępne są powyżej na stronie.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie na szkolenie jest jednocześnie akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również indywidualne (spersonalizowane) szkolenia z zakresu należytej staranności dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Szkolenia odbywają się w siedzibie Zamawiającego i dostosowywane są do specyfiki działania danej instytucji.

Zapraszamy do kontaktu!