My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Moduły szkoleniowe

Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej

Moduły szkoleniowe

‹ Powrót

Najbliższe szkolenia:
15.05.2024 r. – online
22.05.2024 r. – Katowice
23.05.2024 r. – online

Zapytaj o termin:

tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: szkolenia@ppbw.pl

Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej - aspekty prawne, organizacyjne i techniczne

Ze względu na rosnącą liczbę i rodzaj cyberzagrożeń, ochrona przed tego typu atakami to jedno z najpoważniejszych wyzwań dla instytucji publicznych. Niewątpliwie w czasach, gdy Internet jest głównym narzędziem komunikowania i pracy, cyberbezpieczeństwo staje się kluczową kompetencją instytucji.

Z tego powodu Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego od ponad roku realizowała szkolenia w całej Polsce, upowszechniając informację o cyberzagrożeniach. W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami w tym obszarze opracowaliśmy nowy moduł szkoleniowy pt. „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej – aspekty prawne, organizacyjne i techniczne”, który obejmuje swoją tematyką najbardziej aktualne regulacje prawne oraz informacje o typach zagrożeń. Na prośbę uczestników, nowy moduł zawiera także pokazy, demonstrujące, w jaki sposób działają cyberprzestępcy i jak łatwo stać się ofiarą cyberataku. Jesteśmy przekonani, że tego typu forma szkolenia lepiej pozwoli przygotować się na cyberzagrożenia.

Proponowane przez nas szkolenie w nowej odsłonie przybliży uczestnikom zarówno zagrożenia bezpieczeństwa, jak i sposoby ochrony przed zagrożeniami nie tylko standardowymi, ale także zaplanowanymi i wycelowanymi bezpośrednio w daną instytucję.

Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Policji, wydziału do walki z cyberprzestępczością, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, także jako biegli sądowi, którzy od wielu lat prowadzą szkolenia z zakresu zwalczania cyberprzestępczości i dedykowane dla administracji publicznej.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Szczegółowa oferta i program szkolenia dostępne są powyżej na stronie.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie na szkolenie jest jednocześnie akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również indywidualne (spersonalizowane) szkolenia dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Szkolenia odbywają się w siedzibie Zamawiającego i dostosowywane są do specyfiki działania danej instytucji.

Zapraszamy do kontaktu!