My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Moduły szkoleniowe

Bezpieczeństwo w centrach handlowych

Moduły szkoleniowe

‹ Powrót

Najbliższe szkolenia: 

Zapytaj o termin:
tel.: (61) 861 24 46, kom.: 695 386 963
e-mail: szkolenia@ppbw.pl

Zasady postępowania w sytuacji zagrożenia terrorystycznego w centrum handlowym

Centra handlowe to miejsca szczególnie narażone na ataki o charakterze terrorystycznym. Zarządcy nieruchomości oraz firmy ochroniarskie muszą zatem w należyty sposób prowadzić działania mające na celu podnoszenie bezpieczeństwa tych obiektów poprzez stosowanie odpowiednich procedur, szkoleń pracowników oraz zabezpieczeń technicznych.

W związku z tym Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała dedykowaną ofertę szkoleniową pt. „Zasady postępowania w sytuacji zagrożenia terrorystycznego w centrum handlowym”.

Główną korzyścią z uczestniczenia w szkoleniu jest poznanie specyfiki zagrożeń terrorystycznych oraz rozwiązań organizacyjnych i prawnych na wypadek ich zaistnienia. Szkolenie nastawione jest na analizę praktycznych przypadków, które miały miejsce w centrach handlowych.

Podczas szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani ze skutecznymi sposobami identyfikacji i neutralizacji zagrożeń terrorystycznych i fizycznych, zdarzeń losowych oraz cyberataków. Przedstawione zostaną procedury postępowania na wypadek zagrożeń związanych z obecnością aktywnego strzelca, postępowaniem z ładunkiem wybuchowym, zagrożeniem chemicznym i technologicznym oraz sytuacją zakładniczą.

Szkolenie może zostać zorganizowane na terenie galerii handlowej lub w innym dogodnym miejscu.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Szczegółowa oferta i program szkolenia dostępne są powyżej na stronie.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie na szkolenie jest jednocześnie akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również indywidualne (spersonalizowane) szkolenia dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Szkolenia odbywają się w siedzibie Zamawiającego i dostosowywane są do specyfiki działania danej instytucji.

Zapraszamy do kontaktu!