Studia podyplomowe: Bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej i Zagrożenia CBRNE

Zapraszamy do skorzystania z oferty jednorocznych studiów podyplomowych przygotowanych przez Politechnikę Poznańską – Bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej i Zagrożenia CBRNE. Program skierowany jest do profesjonalistów związanych z zabezpieczaniem obiektów infrastruktury krytycznej na różnych szczeblach organizacji.

Studia podyplomowe zostały opracowane z myślą o osobach zawodowo zaangażowanych w ochronę infrastruktury krytycznej, takich jak pracownicy służb państwowych i przedsiębiorstw prywatnych, firm oraz obiektów strategicznych. Jako Polska Platforma, wraz z Ministerstwem Infrastruktury, mamy przyjemność być partnerem tego kierunku.

Rekrutacja trwa do 2 marca 2024 roku, a liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkie informacje, wraz z formularzem rejestracyjnym, dostępne są na stronie internetowej pod adresem: https://cip.put.poznan.pl.

Dlaczego warto?

Prognozowane jest zwiększenie zapotrzebowania na rynku pracy specjalistów posiadających kompetencje w obszarze bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. Polityka UE zmierzająca do wzmocnienia ochrony infrastruktury krytycznej przełoży się bowiem wkrótce na nowelizację krajowych przepisów, zmieniając między innymi: definicję infrastruktury krytycznej, zasady tworzenia jej wykazów, obowiązki i zadania operatorów czy sposób sporządzania planów zarządzania kryzysowego.

W trakcie studiów kursanci:

  • dogłębnie poznają wyzwania współczesnego świata związane z rosnącym krajobrazem ryzyka,
  • wezmą udział w zajęciach opracowanych we współpracy z doświadczonymi ekspertami,
  • zwiększą swoją wiedzę, zdobędą kwalifikacje oraz doświadczenie praktyczne.

Zapisz się na studia organizowane przez naszych partnerów z Politechniki Poznańskiej  i zdobądź wiedzę, która pozwoli skutecznie działać w obszarze bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej i zagrożeń CBRNE.