My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Srebrny medal za zasługi dla Policji z AGH

W dniu 23 września 2015 roku w Komendzie Głównej Policji w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie medali i odznaczeń dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji oraz innych instytucji współpracujących z Policją.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wyróżnienie w postaci srebrnego medalu za zasługi dla Policji otrzymał dr hab. inż. Marek Kisiel-Dorohinicki z Katedry Informatyki, Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, który od ponad 10 lat realizuje prace badawczo-rozwojowe w obszarze bezpieczeństwa i obronności w ramach Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Dzięki swemu zaangażowaniu, wiedzy i determinacji doprowadził do utworzenia szeregu nowoczesnych rozwiązań, z których korzystają funkcjonariusze Policji i z ocen których wynika, że cechują się one bardzo dobrą funkcjonalnością, dopasowaną do specyficznych często potrzeb Policji i innych służb mundurowych.

Gospodarzem uroczystości był Komendant Główny Policji gen. insp. Krzysztof Gajewski, który wspólnie z Wiceministrem Spraw Wewnętrznych Grzegorzem Karpińskim nagradzał wyróżnionych.