My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Spotkanie Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych

Podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy, nowa koncepcja działań i plany na 2020 rok były przewodnim tematem spotkania przedstawicieli Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych, które odbyło się w dniu 10 grudnia 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Głównym celem wydarzenia było zaprezentowanie nowej koncepcji struktury i modelu działania Obserwatorium na kolejne lata, przedyskutowanie jej z Partnerami oraz wyznaczenie dalszych kierunków działań. Spotkanie było także okazją do rozmowy na temat bieżących spraw Obserwatorium, jak np. raport z przeprowadzonych badań zagrożeń w powiecie złotowskim w województwie wielkopolskim, tematyka przeciwdziałania radykalizacji, projekt MINDb4ACT i cykl subregionalnych konferencji w zakresie profilaktyki używania substancji psychoaktywnych.

Dziękujemy za owocne spotkanie i kolejny wspólny rok działań w ramach Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych. Więcej informacji o inicjatywie można znaleźć na stronie: www.obserwatorium.wlkp.pl.