My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Seminarium pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne” podczas Konferencji EUROPOLTECH 2013

W dniu 18 kwietnia 2013 roku w ramach VI Międzynarodowej Konferencji Policyjnej oraz Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2013, odbyło się Seminarium pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne szansą na finansowanie inwestycji w infrastrukturę służb i agencji z obszaru bezpieczeństwa wewnętrznego” organizowane przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

W ramach Seminarium, które poprowadził dr Wojciech Filipkowski z Uniwersytetu w Białymstoku, wystąpiło trzech panelistów:

  • Przemysław Zaremba, Wiceprezes Zarządu Fundacji, Dyrektor Generalny Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Temat wystąpienia: „Partnerstwo Publiczno-Prywatne szansą na inwestowanie inwestycji w infrastrukturę służb i agencji z obszaru bezpieczeństwa wewnętrznego”;
  • Prof. dr hab. Maciej Perkowski, Prezes Zarządu Fundacji Prawo i Partnerstwo. Temat wystąpienia: „Podstawowe założenia partnerstwa publiczno-prywatnego w świetle polskiego prawa”;
  • Robert Kałuża, Zastępca Dyrektora Departamentu Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Temat wystąpienia: „Podstawowe założenia partnerstwa publiczno-prywatnego w świetle polskiego prawa”.

Seminarium zakończyło się dyskusją na temat pierwszych polskich doświadczeń w zakresie stosowania partnerstwa publiczno-prywatnego.