My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

SecurIT: Wydarzenie mające na celu prezentację otwartego zaproszenia do składania wniosków

L3CE, wraz ze swoimi partnerami SAFE, LSEC, SCS i SYTEMATIC (FR), CenSec (DK) i HSD (NL), rozpoczyna europejski projekt SecurIT. Podczas webinarium, które odbędzie się 21 grudnia 2021 r., organizatorzy poinformują o możliwościach finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) prowadzących działalność związaną z bezpieczeństwem w Europie.

Dzięki kwocie 3,5 mln euro przyznanej przez Komisję Europejską, projekt zapewni finansowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, które mogą być testowane i weryfikowane wraz z potencjalnymi użytkownikami końcowymi będącymi dużymi przedsiębiorstwami lub organami publicznymi. Finansowane będą dwa rodzaje projektów:

  • prototyp rozwiązania – 74 000 euro,
  • demonstracja rozwiązania – 88 000 euro.

Czas realizacji projektu wynosi 3 lata i przewiduje zorganizowanie 2 otwartych naborów. Pierwszy z nich zostanie ogłoszony 25 stycznia 2022 r. i będzie trwać przez 3 miesiące. Celem sesji informacyjnej, która odbędzie się 21 grudnia, jest umożliwienie MŚP rozpoczęcia terminowych przygotowań do złożenia wniosku, zainicjowania procesu wewnętrznego i dotarcia do potencjalnych partnerów w zakresie innowacji oraz użytkowników końcowych, aby zwiększyć szanse na sukces.

Prosimy o rejestrację za pomocą poniższego linku rejestracyjnego. Więcej informacji o SecurIT można znaleźć tutaj.