My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

R4JUST: Szkolenie e-learningowe dla Służby Więziennej

PPBW zaprasza pracowników Służby Więziennej do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym nt. budowania świadomości w zakresie radykalizacji. Wydarzenie odbędzie się jesienią 2021 roku w ramach międzynarodowego projektu R4JUST mającym na celu przeciwdziałanie radykalizacji i brutalnemu ekstremizmowi.

Szkolenie będzie składać się z dwóch modułów, których opis znajduje się pod tym linkiem. Ukończenie kursu powinno zająć łącznie około 5 godzin. Uczestnikom e-learningu zostaną udostępnione materiały szkoleniowe wraz z podręcznikiem w języku polskim. Dodatkowo, przedstawiciele Służby Więziennej będą mieli możliwość zostania certyfikowanym trenerem projektu R4JUST w ramach osobnego kursu w formule „Train the Trainer”. Jego zadaniem jest dalsze szkolenie osób w danej grupie zawodowej na bazie opracowanych materiałów szkoleniowych.

Rejestracja na szkolenie zakończyła się 10 września 2021 roku. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdą Okuniewską (tel. 61 843 34 11, e-mail: magda.okuniewska@ppbw.pl).