My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

R4JUST: Szkolenie e-learningowe dla kuratorów sądowych.

PPBW zaprasza kuratorów sądowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym, które odbędzie się w pierwszym kwartale nadchodzącego roku. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem do dnia 31 stycznia 2022 r.

Wydarzenie jest kontynuacją działań PPBW w ramach międzynarodowego projektu o akronimie R4JUST. Jego prace poświęcone są przeciwdziałaniu radykalizacji poprzez opracowanie programu rozwoju kompetencji dla służby więziennej, kuratorów sądowych, sędziów, prokuratorów i prawników. Tematem szkolenia będzie budowanie świadomości w zakresie przeciwdziałania radykalizacji.

Program spotkania składa się z dwóch modułów opisanych w tym miejscu. Ich ukończenie powinno zająć około czterech godzin. Organizatorzy przygotują i udostępnią materiały szkoleniowe wraz z podręcznikiem w języku polskim. Zaletę zajęć w formule online stanowi fakt, że każdy z uczestników może wziąć w nich udział w dogodnym dla siebie czasie – podobnie jest również w przypadku tego wydarzenia.

Pomyślne ukończenie obu modułów będzie poświadczone certyfikatem uczestnictwa. Dodatkowo przewidziano możliwość zostania certyfikowanym trenerem projektu R4JUST w ramach osobnego szkolenia w formule „train the trainer”. Jego celem jest dalsze podniesienie kompetencji osób z danej grupy zawodowej na bazie opracowanych wcześniej materiałów.

W razie pytań prosimy o kontakt z Magdą Okuniewską (tel. 61 843 34 11, e-mail: magda.okuniewska@ppbw.pl). Więcej informacji o projekcie R4JUST znajduje się pod tym linkiem oraz na stronie: www.r4just.org.

Szkolenie jest przygotowywane w ramach europejskiego projektu R4JUST finansowanego z programu Unii Europejskiej JUSTICE (numer umowy grantowej 854047).