My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

R4JUST: Szkolenie dla przedstawicieli sądownictwa

PPBW zaprasza przedstawicieli sądownictwa, prokuratury, adwokatów i radców prawnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym.

Kurs jest kontynuacją naszych działań w ramach międzynarodowego projektu R4JUST poświęconego przeciwdziałaniu radykalizacji poprzez stworzenie programu rozwoju kompetencji dla m.in. służby więziennej, kuratorów sądowych, sędziów, prokuratorów i prawników. 

Tematem zajęć będzie budowanie świadomości w zakresie przeciwdziałania radykalizacji. Szkolenie składa się z czterech modułów, których opis znajduje się pod tym linkiem. Ich ukończenie potrwa łącznie około 4 godzin. Kurs zostanie poprowadzony w języku angielskim. Termin szkolenia to początek drugiego kwartału 2022 roku, a zarejestrowane osoby będą mogły wziąć w nim udział w dowolnie wybranym przez siebie czasie.

Pomyślne zrealizowanie zadań w ramach obu modułów zostanie potwierdzone certyfikatem uczestnictwa. Dodatkowo będzie istniała możliwość zostania certyfikowanym trenerem projektu R4JUST w ramach osobnego kursu w formule „Train the Trainer”, którego celem jest dalsze szkolenie osób w danej grupie zawodowej na bazie opracowanych materiałów szkoleniowych.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie później niż do 19 kwietnia 2022 roku.

Z zarejestrowanymi osobami będziemy kontaktować się bezpośrednio.

Więcej informacji o projekcie R4JUST znajduje się na stronie projektu oraz PPBW. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdą Okuniewską (tel. 61 843 34 11, e-mail: magda.okuniewska@ppbw.pl).

Szkolenie jest przygotowywane w ramach europejskiego projektu R4JUST finansowanego z programu Unii Europejskiej JUSTICE (numer umowy grantowej 854047).