My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

PREVENT: Newsletter projektu #2

Informujemy, że drugi newsletter PREVENT został opublikowany i można go przeczytać w tym miejscu. Zachęcamy do lektury i zapoznania się z wynikami prac zespołu projektowego.

Głównym celem PREVENT jest zapewnienie odpowiedniej technologii dla wcześniejszego wykrywania potencjalnych zagrożeń, śledzenia wykrytych osób oraz koordynowania reakcji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Założeniem jest opracowanie wspólnie uzgodnionych scenariuszy obejmujących istotne kwestie bezpieczeństwa, zawierające przede wszystkim identyfikację pilnych potrzeb z zakresu innowacji oraz technologii, których wdrożenie usprawni koordynację systemu bezpieczeństwa w obszarze transportu (zarówno dla operatorów, służb, jak i władz publicznych).

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest jednym z partnerów realizujących projekt. PREVENT jest finansowany w ramach europejskiego programu na rzecz badań i innowacji – Horyzont 2020.

Strona internetowa projektu: prevent.eng.it