My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

PPBW się rozwija i zmienia identyfikację wizualną

Z dnia na dzień, a nawet z roku na rok, trudno nie zauważyć, jak mocno się zmieniamy. W pewnym momencie jednak spoglądamy wstecz i zdajemy sobie sprawę, jak wielką ewolucję przeszliśmy. Tak właśnie jest z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która znacząco rozwinęła się przez ostatnie lata. Przyszła więc pora, by odmienić też jej identyfikację wizualną.

Choć na co dzień zajmujemy się między innymi komunikacją ramach licznych projektów krajowych i zagranicznych, przygotowanie zmiany własnego wizerunku nie było prostym zadaniem. Dziś, z przyjemnością możemy przedstawić Państwu nasze nowe logo, barwy, a także stojące za nimi znaczenie.

Platforma działa w przestrzeni bezpieczeństwa europejskich społeczeństw, wspierając swoim doświadczeniem instytucje rządowe, badawcze i technologiczne w innowacyjnych projektach. Dlatego tarcza, jako symbol naszej organizacji, wydaje się wręcz oczywistym wyborem.

Jej kształt nawiązuje ponadto do granic Polski, z którą jesteśmy naturalnie ściśle związani, pomimo rosnącej liczby inicjatyw na szczeblu europejskim z naszym udziałem. Jako Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie tylko walczymy o status zaufanego partnera na arenie międzynarodowej, ale także lidera w swojej dziedzinie na rynku krajowym.

Zależało nam również na ujęciu budowania nowych kontaktów oraz innowacyjności naszych działań, co podkreślają kolory niebieski i granatowy oraz litera „P” utworzona z linii i kropek przypominających elementy sieci połączeń. Warto zwrócić uwagę, że te połączenia nie są zamknięte, ponieważ nie chcemy się ograniczać.

Zawarte w jednym symbolu bezpieczeństwo, Polska i innowacyjność doskonale opisują obecną PPBW i wskazują na jej drogi rozwoju przewidziane na kolejne lata.

Nowości planujemy wprowadzać stopniowo, zaczynając od logo, a następnie przechodząc do odświeżonej odsłony witryny internetowej. Wbrew pozorom, zmiany nie są wyłącznie kosmetyczne, gdyż można się spodziewać również ewolucji stylu naszej komunikacji i poruszanych tematów.

Dziękujemy, że towarzyszą nam Państwo w tej fascynującej drodze!

Zespół ds. Komunikacji PPBW