My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Powitaliśmy nowego członka w zespole!

Od początku działalności PPBW jesteśmy zaangażowani w zarówno krajowe, jak i europejskie inicjatywy z dziedziny bezpieczeństwa. Niesie to ze sobą wiele wyzwań, takich jak koordynacja współpracy wśród instytucji międzynarodowych, konieczność sprostania wymaganiom odbiorców projektów, a także wykonanie powierzonych zadań w ustalonym terminie.

Zaufanie, jakim obdarzają nas partnerzy, potwierdza, że nasz wysiłek jest doceniany. To dla nas bardzo wartościowa droga pozwalająca nam na rozwój oraz poszerzanie kompetencji. Również dzięki temu możemy regularnie powiększać zespół o nowe, wartościowe osoby. Jedną z nich jest Youssef Bouali, który w ostatnich dniach zasilił szeregi PPBW w roli Starszego Menadżera ds. Realizacji Projektów. Będzie on wspierał codzienną pracę poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem w działaniach z obszaru bezpieczeństwa. Jego wiedza skupia się głównie wokół cyberbezpieczeństwa, systemów inteligentnych, internetu rzeczy, analizy Big Data, wywiadów gospodarczych oraz przedsiębiorstw zorientowanych na problemy społeczne.

Nowy członek PPBW pełnił różne funkcje w ramach europejskich i krajowych inicjatyw. Był między innymi koordynatorem prac, menadżerem projektu czy menadżerem ds. wykorzystania wyników i innowacji. Do zespołu wnosi umiejętność zaawansowanego planowania, przygotowywania, realizacji oraz raportowania przedsięwzięć finansowanych przez instytucje Unii Europejskiej. Youssef Bouali posiada 8-letnie doświadczenie jako badacz na Uniwersytecie w Salento w Centrum Badań nad Innowacjami w Biznesie. Następnie, przez kolejne dwa lata był częścią grupy ds. zaawansowanych technologii w DHITECH Scarl w Apulii w roli współpracownika zajmującego się przedsiębiorczością technologiczną. Od 2015 do 2023 roku pełnił funkcje Starszego Badacza oraz Menadżera ds. Projektów w zespole IS3Lab włoskiej firmy Engineering Ingegneria Informatica S.p.A.

Youssef Bouali
Youssef BoualiStarszy Menadżer ds. Realizacji Projektów w PPBW
Czytaj więcej
– Jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do dołączenia do PPBW i jej zgranego zespołu w dążeniu organizacji do wzmacniania poziomu bezpieczeństwa w Europie. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu oraz relacjom mam nadzieję przyczynić się do rozwoju instytucji. Mam na myśli możliwość wpływu na jej realizację działań projektowych, aktywności szkoleniowo-audytowe, organizację wydarzeń, a ponadto inicjatywy mające na celu edukację i upowszechnianie wiedzy zarówno w Polsce, jak i Europie. Jednocześnie postrzegam PPBW jako interesujące miejsce do rozwoju mojej drogi zawodowej poprzez profesjonalną strukturę organizacyjną, wysoką reputację i pozycję wśród partnerów europejskich, a także bliską współpracę z praktykami z obszaru bezpieczeństwa.

Obecnie nasz zespół składa się z 25 osób mających istotny wpływ na rozwój Platformy poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług w obszarze realizacji projektów, prowadzenia szkoleń i organizacji wydarzeń. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, sprawdź możliwości związane z pracą w PPBW pod tym linkiem.