My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Pomoc dla emerytowanych psów i koni służbowych

W podpoznańskim Gierałtowie działa unikatowy w skali kraju dom dla psów i koni, które po latach ciężkiej pracy w służbach mundurowych, przeszły w stan spoczynku. Ośrodek prowadzi Stowarzyszenie „Zakątek Weteranów”.

Dzięki swoim niezwykłym zdolnościom psy i konie służbowe wspierają pracę Policji, Straży Granicznej, Straży Ochrony Kolei, Służby Więziennej, Straży Pożarnej czy Wojska. Niestety, w wielu przypadkach po przejściu na emeryturę czworonożni przyjaciele zostają bez dachu nad głową. „Zakątek Weteranów” jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia miejsca dającego schronienie zwierzętom, które straciły zdrowie podczas służby dla człowieka.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego gorąco zachęca do wsparcia „Zakątka Weteranów” zarówno poprzez propagowanie działań Stowarzyszenia, jak i pomoc finansową.

Jak wspomóc „Zakątek Weteranów”?

Bank PEKAO SA: 53 1240 3246 1111 0010 7204 2668

PayPal: biuro.zakatekweteranow@gmail.com

Wpłaty: www.pomagam.pl/zakatekweteranow

Zawsze z dopiskiem „Zakątek Weteranów”

„Zakątek Weteranów” na Facebooku