My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Pokaz nowoczesnych technologii dla służb mundurowych

Informujemy, że w dniach 9-10 maja 2019 roku w Warszawskim Centrum EXPO odbędzie się pokaz nowoczesnych technologii dla służb mundurowych. Prezentacja będzie wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowym Targom Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019.

Ideą pokazu jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa dostarczanych przez polskie i zagraniczne firmy oraz instytucje naukowe. Podczas dwóch dni wydarzenia uczestnicy zostaną zapoznani z innowacyjnymi technologiami z następujących obszarów tematycznych:

  • systemy do identyfikacji osób na podstawie biometrii twarzy;
  • kamery nasobne do obserwacji i dokumentacji zdarzeń;
  • informatyczne systemy analityczne;
  • mobilne środki łączności bezprzewodowej.

Odbiorcami pokazu będą funkcjonariusze służb mundurowych i innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach międzynarodowego projektu i-LEAD (www.i-lead.eu). Jest to pięcioletni projekt, w obrębie którego służby policyjne z państw Unii Europejskiej prowadzą dialog na temat potrzeb służb w zakresie nowych technologii.

Pokaz organizuje Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Firmy i uczelnie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Przemysławem Dobrzyńskim, kom.: 501 325 186, e-mail: przemyslaw.dobrzynski@ppbw.pl.