My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

PARTICIPATION: Warsztat poświęcony badaniom nad ekstremizmem i radykalizacją

PARTICIPATION, projekt finansowany ze środków UE, którego głównym celem jest zapobieganie ekstremizmowi, radykalizacji i polaryzacji mogących prowadzić do przemocy, organizuje warsztat pt. „Dokąd zmierzają badania nad ekstremizmem oraz radykalizacją?”. Wydarzenie poświęcone pracom naukowym nad tymi problemami odbędzie się online w dniu 24 października 2021 roku.

Warsztat rozpocznie się od zaprezentowania dotychczasowych wyników wybranych badań projektowych, które posłużą jako wstęp do dyskusji eksperckiej. Dokładne informacje można znaleźć w agendzie spotkania. Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa i odbywa się pod tym linkiemUdział w spotkaniu jest bezpłatny. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.

Aby dowiedzieć się więcej o PARTICIPATION, zapraszamy na stronę internetową projektu oraz jego profile na portalach FacebookTwitter LinkedIn.