Otwieramy rejestrację na konferencję analityczną CINTiA 2023!

Druga edycja międzynarodowej konferencji analitycznej pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2023” (CINTiA 2023) odbędzie się w dniach 19-21 września w Krakowie. Weź udział w spotkaniu specjalistów z zakresu analizy kryminalnej!

Jak przy każdym wydarzeniu współorganizowanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego, niezwykle istotne jest dla nas, aby praktyczna wiedza trafiała do funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników instytucji publicznych oraz naukowców. Dlatego osoby reprezentujące te grupy wezmą udział w CINTiA 2023 bezpłatnie. Do uczestnictwa zachęcamy również firmy, a szczególnie przedstawicieli sektora finansowego. W ich przypadku obowiązują opłaty zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie konferencji.

CINTiA 2023 będzie składać się z dwóch paneli: praktycznego oraz naukowego. Pierwszy z nich pozwoli dostawcom nowoczesnych technologii na zaprezentowanie najnowszych rozwiązań w następujących obszarach:

  1. analiza kryminalna dla służb ochrony porządku publicznego, obrony i bezpieczeństwa wewnętrznego;
  2. prawnie usankcjonowane przechwytywanie danych i prowadzenie dochodzeń;
  3. monitoring mediów społecznościowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i analiz;
  4. cyberbezpieczeństwo i gromadzenie informacji o zagrożeniach;
  5. monitorowanie przepływu i analizy danych w Dark Webie, w tym transakcji Bitcoin, Altcoin i Blockchain;
  6. informatyka śledcza.

Przypominamy, że otwarta jest już rejestracja dla dostawców technologii chcących zaprezentować swoje rozwiązania uczestnikom CINTiA 2023, wśród których znajdą się przedstawiciele międzynarodowych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i naukowcy wykorzystujący w swojej codziennej pracy analizę i wywiad kryminalny.

Organizatorami CINTiA 2023 są Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz projekt europejski CYCLOPES. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: malgorzata.wolbach@ppbw.pl.

Otwieramy rejestrację na konferencję analityczną CINTiA 2023!