My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Oświadczenia majątkowe w administracji publicznej – nowe szkolenie PPBW

Nasza oferta szkoleniowa poszerzyła się o kurs  pt. „Oświadczenia majątkowe w administracji publicznej – aspekty prawidłowego sporządzania, składania i weryfikacji”. Pierwsze z zajęć poświęconych tej tematyce odbędą się już 28 listopada w formie online.

Szkolenie ma na celu przybliżenie problematyki związanej z prawidłowym przygotowywaniem tego rodzaju dokumentów i unikaniem potencjalnych błędów. Wśród zagadnień znajduje się między innymi interpretacja przepisów dotyczących konieczności opracowania i złożenia oświadczeń, ze szczególnym naciskiem na ustawowe pojęcia i zakres składników majątkowych podlegających obowiązkowemu ujawnieniu.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Szczegółowa oferta i program dostępne są pod tym linkiem. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres szkolenia@ppbw.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapisanie się na kurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje również spersonalizowane szkolenia dla pojedynczych instytucji publicznych i prywatnych. Spotkania odbywają się w siedzibie Zamawiającego i są dostosowywane do specyfiki działania danej instytucji.