My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Nowy moduł szkoleniowy – cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała nowy moduł szkoleniowy pt. „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej – aspekty prawne, organizacyjne i techniczne”. Najbliższe szkolenia połączone ze specjalnie przygotowanymi pokazami odbędą się w dniach 13 maja 2019 roku w Łodzi oraz 14 maja 2019 roku w Poznaniu.

Ze względu na rosnącą liczbę i rodzaj cyberzagrożeń, ochrona przed tego typu atakami to jedno z najpoważniejszych wyzwań dla instytucji publicznych. Niewątpliwie w czasach, gdy Internet jest głównym narzędziem komunikowania i pracy, cyberbezpieczeństwo staje się kluczową kompetencją instytucji. Z tego powodu Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego od ponad roku realizowała szkolenia w całej Polsce, upowszechniając informację o cyberzagrożeniach.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami w tym obszarze opracowaliśmy nowy moduł szkoleniowy pt. „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej – aspekty prawne, organizacyjne i techniczne”, który obejmuje swoją tematyką najbardziej aktualne regulacje prawne oraz informacje o typach zagrożeń. Na prośbę uczestników, nowy moduł zawiera także pokazy, demonstrujące, w jaki sposób działają cyberprzestępcy i jak łatwo stać się ofiarą cyberataku. Jesteśmy przekonani, że tego typu forma szkolenia lepiej pozwoli Państwu przygotować się na cyberzagrożenia.

Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Policji, wydziału do walki z cyberprzestępczością, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, także jako biegli sądowi, którzy od wielu lat prowadzą szkolenia z zakresu zwalczania cyberprzestęczości, dedykowane dla administracji publicznej.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Więcej informacji nt. szkolenia znajduje się pod tym linkiem.