My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Nowa publikacja o sygnalistach

Pragniemy poinformować, że w dniu 18 stycznia 2019 roku ukazała się książka pt. „Sygnaliści w organizacji. Jak skutecznie wdrożyć system sygnalizowania nieprawidłowości?”. Autorami opracowania są Rafał Hryniewicz oraz Krzysztof Krak, wieloletni pracownicy organów ścigania na wysokim szczeblu, którzy mają praktyczną wiedzę w opisywanym temacie.

Publikacja ma na celu zidentyfikowanie istotnych elementów skutecznego wdrożenia i funkcjonowania w organizacji systemu sygnalizowania nadużyć. Autorzy starają się nie tylko przybliżyć czytelnikowi, kim jest sygnalista w Polsce i jaki jest jego status prawny, ale także przedstawić praktyczny przewodnik po wdrażaniu systemu dla sygnalistów w organizacjach, które są prawnie zobowiązane do posiadania takiego systemu lub chcą świadomie i skutecznie zarządzać ryzykiem nadużyć przy pomocy sygnalistów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do lektury książki pt. „Sygnaliści w organizacji. Jak skutecznie wdrożyć system sygnalizowania nieprawidłowości?”. Publikację można nabyć pod tym linkiem.