My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Newslettery projektów FORMOBILE I EU-HYBNET dostępne!

Informujemy, że projekty europejskie FORMOBILE I EU-HYBNET opublikowały swoje newslettery. PPBW jest partnerem obu inicjatyw finansowanych ze środków europejskich.

Przed FORMOBILE ostatnich sześć miesięcy realizacji. W minionym okresie odbył się ogólny przegląd wyników projektu, co dało szansę partnerom na odpowiednie przygotowanie się do sfinalizowania zadań w finalnym etapie prac. Końcowa faza projektu zakłada udostępnienie kluczowych rezultatów oraz osiągnięcie trzech głównych celów FORMOBILE. Wśród nich znajdują się: dostarczenie nowych narzędzi, przedstawienie ustandaryzowanego podejścia do kryminalistyki urządzeń mobilnych oraz przygotowanie szkoleń wraz z materiałami. Siódmy newsletter FORMOBILE znajduje się tutaj.

Konsorcjum EU-HYBNET dwa razy w roku udostępnia swoje wyniki w formie newslettera. Koordynatorem projektu jest Uniwersytet Nauk Stosowanych Laurea, jedna z głównych instytucji zajmująca się edukacją w dziedzinie bezpieczeństwa cywilnego w Finlandii. Jednostka naukowa ma duże doświadczenie wynikające z uczestnictwa w międzynarodowych i europejskich projektach z obszaru bezpieczeństwa. Celem EU-HYBNET jest rozwój sieci mającej na celu przygotowanie się na zagrożenia hybrydowe, ich wcześniejsze wykrywanie oraz zwalczanie. Trzeci newsletter projektu można znaleźć pod tym linkiem.