My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Konferencja podsumowująca ENLETS ETP

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji zamykającej projekt ENLETS ETP, która odbędzie się online w dniach 23-24 lutego 2022 r. Europejski Program Technologii (ETP) jest skupiony na wspieraniu Grupy Głównej (Core Group) Europejskiej Sieci Służb z Obszaru Technologii (ENLETS) w dalszych wysiłkach w egzekwowaniu Konkluzji Rady dot. działalności Sieci.

Wydarzenie jest kierowane głównie do społeczności ENLETS, europejskich służb z obszaru bezpieczeństwa, instytucji z Unii Europejskiej, jak również sieci zrzeszających praktyków i organizacje badawcze. Główny cel spotkania stanowi zaprezentowanie wyników realizacji ENLETS ETP. Uczestnicy będą mieli również okazję dowiedzieć się wielu szczegółów o projekcie ENLETS 2.0, który rozpoczyna się w marcu br. oraz o jego założeniach na lata 2022-2024. Ponadto konferencja podsumowująca ma na celu zwiększenie świadomości z zakresu śledztw finansowych i ochrony miejsc publicznych, a także dostarczenie informacji nt. zarówno rozwiązań wykorzystujących drony, jak i europejskich narzędziach służących do ich zwalczania.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny pod tym linkiem. Rejestracja jest obowiązkowa i można jej dokonać w tym miejscu.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego każdy uczestnik utrzyma dalsze informacje dot. udziału w spotkaniu. Konferencja odbędzie się za pośrednictwem platformy GoToWebinar.

ENLETS ETP final confernece - banner