My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Konferencja „Innowacje dla Zarządzania Kryzysowego” I4CM – Innovation for Crisis Management

Informujemy, iż w dniach 3-4 września 2018 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się trzecia edycja wydarzenia pt. „Innowacje dla Zarządzania Kryzysowego” (I4CM – Innovation for Crisis Management), które organizowane jest w ramach europejskiego projektu DRIVER+. Organizatorem I4CM jest konsorcjum DRIVER+, natomiast Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest Instytucją Wspierającą wydarzenie.

Głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń praktyków, w tym służb i decydentów z zakresu zarządzania kryzysowego, ratownictwa i ochrony ludności oraz dostawców rozwiązań i narzędzi dla tego obszaru. Spotkanie ma również posłużyć wymianie wiedzy i informacji o innych projektach o podobnej tematyce i nawiązaniu współpracy między zainteresowanymi podmiotami.

Tegoroczna edycja konferencji jest współorganizowana przez firmę ITTI S p. z o.o., Niemiecki Instytut Normalizacyjny (DIN) oraz belgijskie Forum Public Safety Communication Europe (PSCE). Konferencja będzie składać się z wystąpień, paneli dyskusyjnych, dedykowanych warsztatów i sesji praktycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja otwarta do dnia 24 sierpnia 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy, program oraz pozostałe informacje nt. konferencji I4CM są dostępne na stronie internetowej projektu DRIVER+. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie z języka angielskiego na język polski.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!