My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018

W dniach 8-9 października w Krakowie odbędzie się jedna z pięciu najważniejszych konferencji w Europie dotyczących cyberbezpieczeństwa. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „The Quest for Cyber Trust” i weźmie w niej udział elitarne grono ekspertów cyberbezpieczeństwa z całego świata. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Kościuszki. Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest partnerem instytucjonalnym Forum.

Misją CYBERSEC jest wspieranie procesu budowy europejskiego systemu cyberbezpieczeństwa i tworzenie platformy współpracy pomiędzy rządami, organizacjami międzynarodowymi oraz kluczowymi podmiotami sektora prywatnego. Merytoryczna debata została podzielona na zróżnicowane ścieżki tematyczne: Państwo, Obrona, Przyszłości i Biznes. Jak co roku, organizatorzy zaprosili najlepszych ekspertów z całego świata. Wśród nich możemy wyróżnić: Melissę Hathaway (były doradca ds. cyberbezpieczeństwa w administracji George’a W. Busha oraz Baracka Obamy, prezes Hathaway Global Strategies LLC), Sir Juliana Kinga (komisarz UE ds. Unii Bezpieczeństwa), Ambasadora Sorina Ducaru (ekspert Hudson Institute, były asystent sekretarza generalnego NATO ds. nowych wyzwań bezpieczeństwa), Marka Zagórskiego (Minister Cyfryzacji RP) i Johna Franka (Wiceprezydent, EU Government Affairs w Microsoft).

Aby zarejestrować się do udziału w konferencji, kliknij tutaj.

Więcej informacji: www.cybersecforum.eu.