My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

INDEED: Praktyczny webinar | Ewaluacja programów profilaktycznych opartych na dowodach

Projekt INDEED zaprasza wszystkie zainteresowane osoby zajmujące się problematyką zapobiegania i zwalczania radykalizacji oraz przeciwdziałania przestępczości do udziału w praktycznym webinarium na temat ewaluacji programów profilaktycznych opartych na dowodach.

AKTUALIZACJA: Wydarzenie odbędzie się 5 września w godzinach 9:00-10:30. Rejestracja trwa do 2 września i można jej dokonać pod tym linkiem.

INFORMACJE OGÓLNE:

Webinarium jest ostatnią częścią cyklu trzech wydarzeń poświęconych procesowi projektowania praktyki profilaktycznej opartej na dowodach. Podczas najbliższego spotkania szczegółowo omówiony zostanie proces projektowania, planowania i prowadzenia ewaluacji długoterminowego kompleksowego programu profilaktycznego.

W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się, jak zaplanować ewaluację formatywną w postaci pilotażowego wdrożenia programu, a także jak monitorować przebieg prawidłowej realizacji inicjatywy (ewaluacji procesu). Ponadto, dopełniając pełny proces ewaluacji, podczas wydarzenia omówiona będzie również ewaluacja rezultatów wdrożonego długoterminowego programu.

Webinarium organizowane jest w ramach projektu INDEED, który otrzymał dofinansowanie z programu Unii Europejskiej Horyzont 2020 w zakresie badań i innowacji na podstawie umowy o dofinansowanie nr 101021701.

ADRESACI:

Webinarium jest przeznaczone dla Partnerów projektu INDEED oraz innych podmiotów, które pracują w powyższym obszarze lub których tematyka ta interesuje.

REJESTRACJA:

Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez formularz dostępny tutaj do 18 sierpnia 2022 roku. Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie wysłany w piątek 19 sierpnia.

Jeśli zarejestrowali się Państwo przy okazji poprzedniego webinarium, nie ma potrzeby robić tego ponownie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących webinarium prosimy o kontakt z biurem projektu INDEED (office@indeedproject.eu).

Zachęcamy do rozpowszechnienia zaproszenia wśród osób zainteresowanych tematem.

INDEED: Praktyczny webinar | Ewaluacja programów profilaktycznych opartych na dowodach