I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych w ramach Targów SECUREX – spotkanie informacyjne

W dniach 23-25 kwietnia pod patronatem PPBW odbędą się Targi SECUREX – międzynarodowa platforma wymiany wiedzy, innowacji i praktyki dla szeroko pojętej branży bezpieczeństwa. Targom towarzyszyć będzie pierwsza edycja Międzynarodowego Kongresu Zabezpieczeń Technicznych.

Wydarzenie stanie się przestrzenią dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami a klientami końcowymi. W czasie trzech dni obrad odbędzie się kilka sesji tematycznych, debat oraz warsztatów praktycznych z obszaru zabezpieczeń technicznych i bezpieczeństwa fizycznego.

Aby przybliżyć uczestnikom ideę i myśl przewodnią Kongresu, przedstawić sposób jego organizacji oraz nakreślić kluczowe zagadnienia, organizatorzy zapraszają na spotkanie online 5 lutego, w godzinach 11:00-13:00, dostępne po bezpłatnej rejestracji.

W wydarzeniu weźmie udział zarówno komitet organizacyjny, jak i zaproszeni goście, którzy wkrótce wystąpią na Kongresie w charakterze prelegentów. Po części prezentacyjnej przewidziany jest czas na pytania od uczestników.

Udział w spotkaniu pozwoli przyszłym słuchaczom Kongresu dowiedzieć się, jakie tematy zostaną poruszone w trakcie wykładów i warsztatów, poznać prelegentów – ekspertów i praktyków z dziedziny zabezpieczeń – których już wkrótce wysłuchają na żywo, zaplanować swój udział, wybierając najciekawsze dla siebie elementy, a także zadać pytania dotyczące merytoryki i organizacji wydarzenia.

Więcej informacji na temat Kongresu i Targów SECUREX można znaleźć pod tym linkiem.

SECUREX 2024