My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

i-LEAD Research Day

Pragniemy poinformować, że w dniu 25 marca 2021 roku w formie online odbędzie się i-LEAD Research Day. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Laboratorium Innowacji Europolu. Formularz rejestracyjny dla uczestników znajduje się pod tym linkiem.

Celem pierwszego Research Day jest ocena możliwości usprawnienia działań poprzez włączenie sztucznej inteligencji i technologii deszyfrujących do dochodzeń i operacji. Podczas jednodniowej sesji i-LEAD zapewni przestrzeń dla inicjatyw badawczych, naukowców i przemysłu, aby przedstawić prezentacje bezpośrednio praktykom w dziedzinie bezpieczeństwa i specjalistom ds. zamówień z europejskich organów ścigania.

Uczestnictwo w i-LEAD Research Day jest bezpłatne. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://ppbw.pl/i-lead-research-day-pl/.