My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

FORMOBILE: Warsztaty na temat wykorzystania wyników projektu

PPBW zaprasza przedstawicieli Polskiej Policji, którzy w swojej codziennej pracy zajmują się informatyką śledczą urządzeń mobilnych, na bezpłatne warsztaty pt. „Wykorzystanie cyfrowych narzędzi informatyki śledczej w praktyce. Rezultaty projektu FORMOBILE”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2022 roku w Warszawie w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Celem spotkania jest przedstawienie funkcjonalności kluczowych rozwiązań opracowanych w ramach projektu FORMOBILE. Podczas warsztatów uczestnicy, korzystając ze sprzętu komputerowego oraz oprogramowania XRY i XAMN dostarczonego przez firmę MSAB, będą zajmować się określonymi scenariuszami przypadków.

W roli prelegentów podczas wydarzenia wystąpią prof. Jerzy Kosiński i Marek Wierzbicki, którzy uczestniczyli merytorycznie w opracowywaniu rezultatów projektu FORMOBILE. Dodatkowo swoją obecność potwierdzili kom. Daniel Konwiński i asp. Rafał Ruciński reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Kom. Konwiński i asp. Ruciński zajęli kolejno pierwsze i trzecie miejsce w Capture the Flag (CTF) zorganizowanym w ramach projektu FORMOBILE. 

W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 25 uczestników (po jednej osobie z jednostki, w przypadku wolnych miejsc istnieje szansa akceptacji dwóch uczestników z jednej jednostki). Akceptacja uczestników będzie oparta na kolejności zgłoszeń. PPBW umożliwi dostęp zarówno do oprogramowania XRAY i XAMN, jak i laptopa (w razie potrzeby). Ponadto organizator zapewnia nocleg i wyżywienie (zgodnie z agendą).

W celu rejestracji na warsztaty prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 21 kwietnia 2022 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Edytą Pazura-Umecką (e-mail: edyta.pazura@ppbw.pl, tel. 61 843 34 11). Szczegółowe informacje dla uczestników znajdują się tutaj