My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

FORMOBILE: Spotkanie techniczne w MSAB

Siedziba MSAB, jednej z trzech największych firm na świecie zajmujących się informatyką śledczą, była miejscem spotkania technicznego projektu FORMOBILE. Wydarzenie odbyło się w dniach 11 i 12 grudnia 2019 roku w Sztokholmie.

W spotkaniu uczestniczyli partnerzy projektu, w tym przedstawiciele pakietów prac odpowiedzialnych za rozwój nowych narzędzi, które umożliwią odczytywanie oraz analizowanie trudnodostępnych informacji z urządzeń mobilnych użytych np. do popełnienia przestępstw. Ponadto, w wydarzeniu wzięli udział reprezentanci WP7 mającego na celu przygotowanie szkoleń dla służb z programów oraz standardu powstających w trakcie realizacji FORMOBILE.

Projekt jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont 2020. Więcej informacji na jego temat można znaleźć pod tym linkiem.