My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC

Pragniemy poinformować, iż w dniach 28-29 września 2015 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC. Jest to pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych w Europie cykliczne wydarzenie o charakterze public policy conference, które poświęcone jest strategicznym zagadnieniom cyberprzestrzeni i cyberbezpieczeństwa. Organizatorem Forum jest Instytut Kościuszki, natomiast Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest głównym Partnerem Merytorycznym.

Celem CYBERSEC jest wypracowanie praktycznych rekomendacji, mających na celu poprawę poziomu cyberbezpieczeństwa w poszczególnych sektorach gospodarki, państwach i całej Europie.

Obrady Forum skupione będą wokół czterech ścieżek tematycznych:

  1. Ścieżka PAŃSTWO – Tworzenie i wdrażanie najważniejszych polityk publicznych związanych z digitalizacją i cyberbezpieczeństwem;
  2. Ścieżka WOJSKO – Przygotowanie na nowe zagrożenia cybernetyczne o charakterze militarnym – rola NATO – Szczyt w Warszawie w 2016 r.;
  3. Ścieżka PRZYSZŁOŚĆ – Wyzwania dla sektora technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz dla globalnego społeczeństwa informacyjnego;
  4. Ścieżka BIZNES – Rola sektora prywatnego w zapewnianiu cyberbezpieczeństwa – współpraca publiczno-prywatna oraz konsekwencje regulacji europejskich i narodowych.

CYBERSEC odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej, Ministra Spraw Zagranicznych, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwa Skarbu Państwa.

W imieniu Organizatora Forum serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Rejestracji można dokonywać pod tym adresem.

Opłata rejestracyjna CYBERSEC 2015 wynosi:

  1. ADMINISTRACJA PUBLICZNA, SŁUŻBY MUNDUROWE, MEDIA: bez opłaty;
  2. SEKTOR PRYWATNY:
    STANDARD wpłata dokonana do 19 września 1 999 PL
    LATE wpłata dokonana po 19 września 2 999 PLN