My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

EU-HYBNET: Zaproszenie na wydarzenia organizowane w ramach projektu

Zespół projektu europejskiego EU-HYBNET organizuje w najbliższym czasie dwa wydarzenia:

  • Drugie Warsztaty dot. Innowacji i Wymiany Wiedzy – 14 czerwca 2022 r.,
  • Warsztaty nt. Standaryzacji Innowacji – 15 czerwca 2022 r.

Pierwsza z inicjatyw pozwoli przedstawicielom przemysłu, małych i średnich przedsiębiorstw, naukowcom oraz praktykom podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z wyzwaniami w obszarze zagrożeń hybrydowych, potencjalnymi środkami zapobiegania temu zjawisku oraz innowacjom.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie hybrydowej – w Hadze oraz online. Rejestracja jest obowiązkowa i dostępna pod tym linkiem. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Warsztaty nt. Standaryzacji Innowacji będą dotyczyć najbardziej obiecujących i nowoczesnych narzędzi oraz rozwiązań do walki z zagrożeniami hybrydowymi, które zostały zidentyfikowane w ramach EU-HYBNET. Część związana ze standaryzacją skupi się w szczególności na dwóch zagadnieniach:

  • Zwalczanie dezinformacji oraz fake newsów – umiejętność korzystania z mediów oraz odporność społeczna.
  • Ochrona infrastruktury krytycznej i wymiana informacji.

Wydarzenie również odbędzie się w Hadze oraz online. Jego adresatami są partnerzy EU-HYBNET oraz goście zaproszeni przez konsorcjum projektu. W przypadku posiadania odpowiedniej wiedzy w tym obszarze i zainteresowania uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt z nami na następujący adres e-mail: bartlomiej.ostrowski@ppbw.pl. Szczegóły nt. warsztatów są dostępne na stronie projektu EU-HYBNET.