Dzień informacyjny i spotkania brokerskie w obszarze SC6 „Europa w zmieniającym się świecie”

Informujemy, że w dniach 12-13 listopada 2019 roku w Bratysławie odbędzie się międzynarodowy dzień informacyjny oraz spotkanie brokerskie poświęcone prezentacji ostatniej rundy konkursów Programu Ramowego H2020 w obszarze SC6 „Europa w zmieniającym się świecie” na 2020 rok.

Szczegóły wydarzenia:
Dzień 1 (12.11): oficjalny dzień informacyjny i prezentacja konkursów przez przedstawicieli KE, flash presentations pomysłów na projekty, spotkania brokerskie face-to-face;
Dzień 2 (13.11): szkolenie Research Executive Agency „tips and tricks for successful proposals”, prezentacje ewaluatorów, „proposal check” dla koordynatorów planujących składanie wniosków.

Robocza wersja Programu Prac dla tego obszaru, która została opublikowana przez Komisję Europejską na początku lipca br., znajduje się pod tym linkiem.

W przypadku pytań dotyczących obszaru prosimy o kontakt z Panem Mikołajem Pyczakiem z Krajowego Punktu Kontaktowego, Koordynatorem w obszarze SC6 (e-mail: mikolaj.pyczak@kpk.gov.pl). 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 1 listopada 2019 roku. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://societiesbrokerage2020.b2match.io/