My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Ekspert PPBW liderem Grupy Roboczej RAN POL

Miło nam poinformować, że ekspert Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego w obszarze przeciwdziałania radykalizacji – dr Marzena Kordaczuk-Wąs, została wybrana przez Komisję Europejską na Lidera Grupy Roboczej RAN POL (RAN Policja) oraz została przyjęta do grona ekspertów RAN (RAN Expert Pool).

RAN-POL to jedna z dziewięciu Grup Roboczych międzynarodowej sieci Radicalisation Awareness Network (RAN). Sieć RAN została utworzona w 2011 roku przez Komisję Europejską w celu upowszechniania wiedzy na temat radykalizacji i łączenia ekspertów-praktyków z całej Europy zaangażowanych w jej przeciwdziałanie. Praktycy współpracujący z RAN wymieniają się swoimi doświadczeniami, wiedzą i dobrymi praktykami w ramach wcześniej wspomnianych Grup Roboczych.

Więcej na temat RAN, w tym dostęp do rzetelnych publikacji, raportów ze spotkań Grup Roboczych, inspirujących praktyk, podsumowań konferencji, webinariów itd., można znaleźć tutaj.